poniedziałek, 20 maja

mosconebanner2-800x468

Każdego roku przed Worldwide Developers Conference Apple ustawia loga, banery i rozwiesza transparenty w całej Moscone West w San Francisco, gdzie odbywa się impreza. Pierwsze banery pojawiły się już kilka dni temu jednak największe prace kontynuowane są przez cały weekend, aby zdążyć przed poniedziałkową imprezą.

Apple zakończył już umieszczenie logo na zewnętrznych oknach Moscone West a we wnętrzach pojawiły się pierwsze banery. Największy banner wykorzystuje te same elementy graficzne, które są obecne na zaproszeniach na WWDC 2015 oraz stronie internetowej wraz z mottem „epicentrum zmian.”

applelogos1-800x600

Kolejne wewnętrzne banery, które wciąż nie zostały jeszcze powieszone może na dać kilka wskazówek na temat tego, czego możemy oczekiwać od OS X 10.11 i iOS 9, dwóch nowych systemów operacyjnych, które będą zapewne zaprezentowane na WWDC. Przed odsłonięciem OS X 10.10, widzieliśmy transparenty przedstawiające Yosemite jeszcze przed imprezą, więc być może pojawią się takie także z nazwą OS X 10.11.

2015-06-05-182615

2015-06-05-182447

Oprócz szczegółów związanych z iOS 9 i OS X 10.11, tegoroczna impreza ma także odkryć tajemnice nowej usługi transmisji strumieniowej muzyki firmy Apple i odnowionej wersji iTunes Radio. Apple Watch i debiutujące na nim natywne aplikacje będą na pewno głównym tematem warsztatów.

Apple zaktualizował już swoją stronę internetową wydarzenia potwierdzając tym samym, że będzie zapewniał na żywo strumieniowy przekaz prezentacji przez stronę internetową dla użytkowników, którzy korzystają z urządzeń iOS i Mac, oraz na specjalnym kanale w Apple TV. Transmisję będzie można zobaczyć bezpośrednio pod tym linkiem: https://www.apple.com/live/ od godziny 19.00 czasu polskiego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx