poniedziałek, 27 maja

Wraz z nowymi słuchawkami AirPods Max Apple dodał do swojego sklepu internetowego wymienne poduszki do tych słuchawek w różnych kolorach. Poduszki są mocowane magnetycznie dlatego można je bezproblemowo wymieniać.

Para poduszek zamiennych kosztuje 349 złotych. Apple zdradził sposób magnetycznego mocowania poduszek nausznych w swoim filmie wprowadzającym AirPods Max.

Chociaż Apple jakoś specjalnie nie reklamuje możliwości wymiany poduszek nausznych jako opcji dostosowania ich do swoich preferencji to wygląda na to, że użytkownicy będą mogli wybrać dowolny kolor poduszek zastępczych tworząc swój ulubiony zestaw co prawda w dość sporej cenie.

Wymienne poduszki nauszne są dostępne w kolorze srebrnym, czarnym, zielonym, błękitnym i czerwonym. Co ciekawe, poduszki nauszne które są dodawane do różowych AirPods Max są opisane jako czerwone to wszystkie inne poduszki dokładnie pasują do kolorów AirPods Max.

Poduszki są obecnie niemożliwe do zamówienia a ich status zapewne zmieni się wraz z oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży AirPods Max czyli 15 grudnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx