poniedziałek, 11 grudnia

Apple może oferować spersonalizowaną usługę grawerowania Apple Watch, tak jak to robi dla iPoda i iPada wynika z raportu francuskiej strony iPhonote.

Według źródeł portalu, które pozostało anonimowe ze względu na ich „zaangażowanie w Apple”, firma będzie oferować możliwość grawerowania podobną do tej oferowanej dla iPad i iPod. Kontakt nie jest jednak pewien, czy funkcja będzie dostępna dla Apple Watch od daty uruchomienia sprzedaży. Pozostaje jednak „prawie pewien”, że możliwość jego dostosowania pojawi się dla urządzenia.

Opcja grawerowania z pewnością ma sens dla nowego urządzenia naręcznego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zasadniczo wszystkie produkty mobilne firmy posiadają opcję personalizacji. Pytaniem otwartym pozostaje pytanie gdzie taki grawerunek mógłby być wykonywany, biorąc pod uwagę niewielkie rozmiary zegarka.

Czujnik tętna znajdujący się na spodzie urządzenia zajmuje niemal jego całość, dość drastycznie ograniczając liczbę znaków, która może zmieścić się wokół czujników. Istnieje również możliwość, że więcej miejsca można znaleźć na stronie urządzenia po przeciwnej stronie przycisku funkcyjnego, ale do czasu aż Apple oficjalnie ogłosi usługę grawerowania nie będziemy wiedzieć dokładnie gdzie zaplanował ją umieścić.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx