sobota, 13 lipca

OS X Publiczni testerzy podziekowanie

Wraz z zapowiedzią systemu Yosemite, Apple po raz pierwszy wprowadził publiczne testy beta, dzięki czemu ponad milion konsumentów mogło zarejestrować się i wziąć udział w testach beta OS Yosemite. W ostatnich latach, testy nowego oprogramowania Mac były zawsze pozostawione deweloperom i wybranej liczby członków Apple Seed.

Wygląda na to, że Apple publiczne testy beta OS Yosemite odniosły sukces, a firma wysłała dziś e-maile sugerujące, że nadal będzie oferować publiczne beta testy oprogramowania OS X w przyszłości. W e-mailu, poza podziękowaniem dla testerów Yosemite, Apple mówi również, że członkowie OS X Beta Programu nadal będą otrzymywać wersje beta aktualizacji oprogramowania OS X.

W trakcie okresu beta testów, Apple wypuścił sześć odrębnych publicznych wersji beta dla testerów. Choć na początku publiczne wersje beta aktualizowane były rzadziej od wersji deweloperskich, to pod koniec okresu beta testów, aktualizacje stały się częstsze, a końcowe wersje beta, udostępniane były równolegle zarówno dla programistów jak i publicznych testerów.

Nie jest jasne, czy Apple zamierza udostępniać do publicznych testów drobne aktualizacje OS X, czy też pozostawi publiczne wersje beta tylko dla następnej generacji systemu, która to zapewne nadejdzie w 2015 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx