niedziela, 21 lipca

Apple udostępnił nowe oprogramowanie dla słuchawek Beats Fit Pro i Powerbeats Pro. Oprogramowanie Beats Fit Pro i Powerbeats Pro można teraz zaktualizować do wersji 6B27, w porównaniu z poprzednim oprogramowaniem 5B66, które ukazało się w maju.

Apple nie podaje szczegółów na temat zawartości aktualizacji oprogramowania Beats Fit Pro i Powerbeats Pro, więc nie wiemy, jakie ulepszenia lub poprawki błędów skrywa nowe oprogramowanie.

Nie ma standardowego sposobu aktualizacji oprogramowania ‌Beats‌‌, ale jest ono zazwyczaj instalowane bezprzewodowo, gdy słuchawki są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Umieszczenie Beatsów w etui, podłączenie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie z iPhonem lub iPadem powinno wymusić aktualizację po krótkim czasie.

Jeśli po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania sprzętowego znajdziemy jakieś zauważalne zmiany, udostępnimy szczegółowe informacje, ale oprogramowanie prawdopodobnie zawiera ulepszenia wydajności i poprawki błędów, a nie zmiany zauważalne z zewnątrz.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx