środa, 24 kwietnia

Apple wypuścił dziś nową aktualizację oprogramowania dla słuchawek AirPods Pro, AirPods Pro‌ 2, AirPods 2, AirPods 3 i AirPods Max. Nowe oprogramowanie to wersja 6A301 dla AirPods Pro 2 i 6A300 dla AirPods Pro pierwszej generacji, standardowych słuchawek AirPods i AirPods Max.

Apple nie podaje szczegółów, jakie funkcje możemy znaleźć się w odświeżonym oprogramowaniu. W związku z tym, że iOS 17 doda wiele nowych funkcji do AirPods Pro 2, aktualizacja daje prawdopobnie podłoże do ich działania.

Apple testował wersję beta oprogramowania AirPods Pro 2 przez ostatnie kilka miesięcy i była ona dostępna dla deweloperów. ‌iOS 17‌ oferuje funkcję dzięku adaptacyjnego, która łączy w sobie funkcję ANC i tryb kontaktu, aby zapewnić idealne wrażenia dźwiękowe, które blokują głośne lub rozpraszające dźwięki.

Poza dźwiękiem adaptacyjnym AirPods Pro 2 otrzymają również wykrywanie rozmów i głośność spersonalizowaną. Funkcja wykrywania rozmów wykryje, kiedy ktoś zaczyna do nas mówić, zmniejszając głośność odtwarzanego w słuchawkach dźwięku i wyciszając hałas w tle, aby lepiej słyszeć. Spersonalizowana głośność uwzględnia Twoje preferencje słuchania i hałas w otoczeniu, aby dostosować poziom dźwięku.

Inne nowe funkcje obejmują opcję wyciszania i włączania mikrofonu poprzez naciśnięcie trzonka słuchawek AirPods Pro, szybsze automatyczne przełączanie między urządzeniami oraz obsługę aktywacji Siri bez użycia słowa „Hej”.

Apple nie oferuje instrukcji dotyczących aktualizacji oprogramowania słuchawek AirPods, ale oprogramowanie jest zazwyczaj instalowane bezprzewodowo, gdy AirPods są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Włożenie AirPods do etui, podłączanie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie z urządzeniem iOS lub Mac powinno wymusić aktualizację.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
7 miesięcy temu

Dzięku? Dziękiem? Ktoś to sprawdza przed opublikowaniem?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx