niedziela, 19 maja

Apple wydał dziś nowe aktualizacje oprogramowania 3A283 dla słuchawek AirPods drugiej generacji i AirPods Pro. AirPods drugiej generacji są aktualizowane z oprogramowania układowego 2D15, na którym pracowały poprzednio, podczas gdy AirPods Pro są aktualizowane z zainstalowanego wcześniej oprogramowania układowego 2D27.

Firma Apple nie podaje szczegółowych informacji na temat zawartości odświeżonego oprogramowania, więc nie wiadomo dokładnie co zawiera, ale czekamy na nowe oprogramowanie, które będzie obsługiwać funkcje systemu iOS 14, takie jak automatyczne przełączanie urządzeń i dźwięk przestrzenny dla AirPods Pro.

Nie ma standardowego sposobu aktualizacji oprogramowania AirPods, a nowe oprogramowanie instalowane jest bezprzewodowo gdy AirPods są podłączone do urządzenia iOS. Umieszczenie AirPods w etui, podłączenie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie AirPods z iPhonem lub iPadem powinno po krótkim czasie wymusić aktualizację.

Możecie sprawdzić oprogramowanie własnych AirPods wykonując następujące kroki:

  1. Upewnijcie się, że słuchawki AirPods są podłączone do urządzenia z systemem iOS
  2. Otwórzcie aplikację Ustawienia.
  3. Wybierzcie „Ogólne”
  4. Wybierzcie „To urządzenie”
  5. Wybierzcie „AirPods”
  6. Spójrzcie na liczbę obok „Wersja oprogramowania”

Minęło kilka miesięcy od czasu kiedy Apple wydał poprzednie aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla AirPods i AirPods Pro. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego ‌‌‌AirPods Pro‌‌‌ często obejmują ulepszenia wydajności, poprawki błędów i ulepszenia funkcji, a jeśli po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania układowego znajdziemy znaczące zmiany, dodamy nowe szczegóły do tego artykułu.

[AKTUALIZACJA]: Aktualizacja wprowadza zapowiadaną przez Apple funkcję dźwięku przestrzennego w AirPods Pro oraz automatyczne przełączanie między urządzeniami. Funkcje działają tylko wraz z iOS 14, który jeszcze oficjalnie nie został wypuszczony, ale użytkownicy wersji beta mogą już z niej korzystać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx