poniedziałek, 15 kwietnia

Microsoft ogłosił dziś premierę aplikacji Microsoft Teams, która została zoptymalizowana pod kątem komputerów Mac z chipem Apple Silicon, a aplikacja zostaje wydana po kilku miesiącach prac.

Microsoft Teams to platforma do komunikacji biznesowej podobna do Slacka lub Zooma, oferująca czat tekstowy, wideokonferencje, przechowywanie plików, integrację aplikacji i nie tylko. Natywna wersja aplikacji przyniesie „znaczny wzrost wydajności” w celu bardziej efektywnego wykorzystania zasobów urządzenia i zoptymalizowanych doświadczeń usługi Teams podczas połączeń i spotkań.

W firmie Microsoft dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać wspaniałe wrażenia z produktów, które pomagają naszym klientom pracować łatwiej i szybciej na ich ulubionych urządzeniach. Słyszeliśmy od naszych klientów, którzy używają komputerów Mac z chipem krzemowym Apple, że chcą, aby aplikacja Teams była zoptymalizowana pod kątem ich urządzeń. Wdrażamy uniwersalną wersję binarną aplikacji Teams, co oznacza, że ​​będzie ona działać natywnie na całej linii komputerów Mac, w tym na komputerach z Chipem Apple.

Microsoft twierdzi, że wszyscy użytkownicy komputerów Mac zostaną automatycznie uaktualnieni do najnowszej wersji Teams, a ogólnie dostępna wersja natywnej aplikacji Teams na komputery Mac z Apple Silicon będzie stopniowo udostępniana klientom w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx