poniedziałek, 17 czerwca

Wraz z najnowszą aktualizacją swojej aplikacji wyszukiwania na iOS do wersji 2.5 Google dodał nową funkcję wyszukiwania głosowego, która skierowana jest jako bezpośrednia konkurencja dla Siri Apple. Google nazywa ją nawet „najbardziej zaawansowanym wyszukiwaniem głosowym” na iOS, dając wiele przykładów jak usługa może być używana.

„Jak wygląda Yankee Stadium?” Google pokaże natychmiast setki zdjęć. „Odtwórz mi trailer nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie”. Trailer zaczyna być odtwarzany od razu w wyszukiwarce Google. „Kiedy kończy się czas letni?” Odpowiedź pojawi się nad wynikami wyszukiwania, więc można ustawić zegar bez konieczności klikania na link. „Kto jest w obsadzie The Office?” Zobaczysz pełną listę obsadę.

Usługa działa wyraźnie szybciej niż Siri, rozpoznając pojedyncze słowa, a nie całe zwroty na raz. Co ważniejsze, działa nawet na urządzeniach, które nie są obsługują Siri. Możemy potwierdzić, że bezproblemowo działa na iPhone 4.

Google Search dostępny jest dla iOS za darmo w App Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian
11 lat temu

Amazing! Działa wyśmienicie, szkoda tylko że nie połączyli tego ze zwykłym chrome i nie ma np zakładek lub nowej karty możliwości.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx