poniedziałek, 4 marca

Do Mac App Store trafiła właśnie nowa aplikacja Controlly, która została zaprojektowana, aby zamienić kontroler do gier w w pełni funkcjonalnego pilota, którego można używać z komputerem Mac.

Po zainstalowaniu aplikacji i podłączeniu kontrolera do gier, do klawiszy kontrolera możemy przypisać różne funkcje, takie jak wyświetlanie pulpitu, regulacja jasności ekranu, regulacja głośności, sterowanie odtwarzaniem multimediów, dostęp do Launch Pada, uruchamianie Mission Control i inne.

Istnieje nawet opcja użycia kontrolera zamiast myszy z elementami sterującymi do przesuwania wskaźnika myszy, klikania, klikania prawym przyciskiem myszy i przewijania. Zasadniczo możemy ustawić dowolną funkcję na komputerze Mac, aby była wykonywana za pomocą kliknięcia przycisku kontrolera, co jest przydatne, jeśli chcecie zastosować alternatywną metodę wprowadzania. Istnieje również opcja tworzenia niestandardowych skrótów, które można uruchamiać za pomocą kontrolera.

Pamiętajcie, że aby korzystać z aplikacji, musicie włączyć funkcję ułatwień dostępu, która umożliwia aplikacjom kontrolowanie komputera. Jest to dostępne w Preferencjach Systemowych, a przez całą konfigurację przeprowadzi na początku sama aplikacja.

Z aplikacją Controlly współpracuje większość kontrolerów bezprzewodowych po sparowaniu przez Bluetooth z komputerem Mac.

Aplikację Controlly można pobrać za darmo i używać przez siedem dni, aby ją przetestować, ale potem wymaga od nas jednorazowego zakupu w aplikacji za 18,99 złotych, aby odblokować pełną funkcjonalność.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub
Jakub
3 lat temu

Świetna aplikacja. Dzięki niej selekcja zdjęć w Lightroomie stała się o wiele przyjemniejsza 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx