sobota, 20 kwietnia

Firma LG poinformowała, że aplikacja Apple TV i towarzysząca jej usługa przesyłania strumieniowego Apple TV+ są już dostępne na wybranych telewizorach LG z 2019 roku w ponad 80 krajach.

Dodanie aplikacji ‌Apple TV do oferty telewizorów LG z 2019 roku jest następstwem debiutu na CES nowych modeli 2020, które są wyposażone w preinstalowaną aplikację ‌Apple TV‌.

Właściciele telewizorów LG mogą uzyskać dostęp do aplikacji ‌Apple TV‌ z Launchera aplikacji LG Home, a wraz z ‌Apple TV‌+ użytkownicy LG mogą również subskrybować kanały Apple i uzyskiwać dostęp do bibliotek iTunes, aby wypożyczać, kupować i oglądać programy telewizyjne i filmy.

Telewizory obsługujące aplikację Apple TV‌ są również kompatybilne z AirPlay 2, umożliwiając użytkownikom udostępnianie lub kopiowanie zawartości z iPhone’a, iPada lub Maca bezpośrednio na telewizor LG.

Modele telewizorów z aplikacją ‌Apple TV‌ na dzień dzisiejszy obejmują telewizory LED 2019 i telewizory NanoCell (seria SM9X i SM8X). LG twierdzi, że pod koniec miesiąca aplikacja ‌Apple TV‌ będzie również dostępna w wybranych modelach UHD UM7X i UM6X. Aplikacja będzie dostępna w modelach 2020 w momencie premiery.

W przyszłości LG planuje również wprowadzić aplikację Apple TV do modeli z 2018 roku, ale nie stanie się to do końca tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx