czwartek, 2 grudnia

aparat-iphone-7-plus

Jeśli macie nadzieję, że Apple wprowadzi swój nowy aparat z podwójnym obiektywem do 4,7-calowego iPhone’a w przyszłym roku to możecie się zawieść.

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo wydał nowy raport wskazujący, że Apple zarezerwuje swój aparat z podwójnym obiektywem dla większego modelu iPhone’a również w 2017 roku.

Chociaż aparat z podwójnym obiektywem jest atrakcyjnym dodatkiem dla zapaleńców robienia zdjęć i profesjonalnych fotografów, to nie jest on jeszcze dodatkiem na rynek masowy. Wraz z jego wysokimi kosztami (szacowanymi na ponad 30-40 dolarów) oraz koniecznością dla Apple zwiększenia wartości dodanej dla wyższego modelu iPhone’a, oczekujemy, że tylko high-endowe nowe modele iPhone’a otrzymają podwójny obiektyw w przyszłym roku.

Aby poprawić aparat z podwójnym obiektywem w przyszłym roku, Kuo przewiduje, że Apple doda optyczną stabilizację obrazu do teleobiektywu. W obecnych urządzenia optyczna stabilizacja obrazu jest tylko dla obiektywu szerokokątnego.

Apple podobno pracuje na gruntownym przeprojektowaniem iPhone’a na przyszły rok. Mówi się, że firma wprowadzi trzy nowe modele iPhone’a a jeden z nich wyposażony ma być w zakrzywiony wyświetlacz OLED. Powszechnie mówi się również, że smartfon przejdzie na całkowicie szklaną konstrukcję. Będzie ona rzekomo posiadać szklaną przednią pokrywę i tył, połączony za pomocą metalowej obejmy oraz wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, który pozbawiony będzie górnej i dolnej ramki. Dodatkowo przedni aparat, Touch ID, głośnik, oraz inne czujniki mają być wbudowane w wyświetlacz.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x