sobota, 2 lipca

Firma Anker zadebiutowała dziś z nową lampą błyskową LED z certyfikatem Made for iPhone (MFi), która została zaprojektowana do połączenia z iPhone’em 11, 11 Pro i 11 Pro Max przez port Lightning.

Chociaż link do produktu nie jest jeszcze dostępny, to The Verge mówi, że nowe akcesorium zostanie wprowadzone na rynek w przyszłym miesiącu, a jego cena to 49,99 dolarów.

Akcesorium w postaci lampy błyskowej będzie rozpoznane przez nowe iPhone’y i może zostać uruchomione przez domyślną aplikację Aparat i aplikacje aparatu innych firm. Będzie działać przez około 10 000 zdjęć na jednym ładowaniu i jest wyposażone w odłączany dyfuzor.

W porównaniu do wbudowanej lampy błyskowej „iPhone” Anker twierdzi, że lampa błyskowa może osiągnąć dwukrotny zasięg i czterokrotnie większą jasność.

Nowa lampa błyskowa Ankera to pierwsza zaprojektowana lampa błyskowa „Made for iPhone”. W związku z tym, że Apple otworzył teraz program „Made for iPhone” dla tego rodzaju akcesoriów do aparatu, możemy spodziewać się, że w przyszłości zostaną wprowadzone inne lampy błyskowe oparte na technologii Lightning.

Lampa błyskowa dla iPhone’a nie jest nowością i w przeszłości dostępne były inne, podobne opcje, ale jest jedyna, która posiada certyfikat Apple i może być synchronizowana z kamerą iPhone’a za pomocą portu Lightning.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx