niedziela, 16 czerwca

Amazon wypuścił dziś swoją natywną aplikację usługi Amazon Prime Video dla komputerów Mac macOS, która jest już dostępna w Mac App Store.

Subskrybenci Prime Video mogą przesyłać strumieniowo treści za pomocą nowej aplikacji lub pobierać treści na komputery Mac do oglądania w trybie offline. Cała zawartość Amazon Prime jest dostępna za pośrednictwem aplikacji na Mac.

Amazon Prime Video Mac

W aplikacji mamy dostępną funkcję Picture-in-Picture i AirPlay, zatem możemy sobie oglądać ulubiony serial lub film robiąc coś innego na komputerze. Aplikacja Amazon obsługują zakupy w aplikacji w przypadku wypożyczania filmów i treści na żądanie.

Dostępna jest też funkcja, która będzie śledzić, co oglądają użytkownicy i gdzie się znajdują w serialu lub filmie, dzięki czemu program można zacząć oglądać na jednym urządzeniu, a skończyć na innym.

Przypomnijmy, że usługa Amazon Prime Video jest dostępna w Polsce od około miesiąca i pojawiła się w Polsce w bardzo atrakcyjnej cenie. Po 30 dniowym darmowym okresie próbnym będzie nas kosztowała zaledwie 49 złotych za rok.

Amazon Prime Video jest darmowy i jest kompatybilny z macOS Big Sur 11.4 i nowszymi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx