czwartek, 28 września

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, Apple rzeczywiście wypuści ważną aktualizację oprogramowania dla Apple TV już w najbliższej przyszłości. Mimo, że zmiana nie została wymieniona na wczorajszym wydarzeniu medialnym to pojawi się w przyszłym tygodniu, 18 września, czyli tego samego dnia, kiedy Apple zaplanował publiczne wydanie iOS 7. Poinformował o tym serwis AllThingsD.

Nowy raport powtarza wcześniejsze obserwacje, że zauważalną nowością w aktualizacji oprogramowania będą zmiany umożliwiające zakup zawartości z iTunes i odtwarzania bezpośrednio na Apple TV, nawet na tym na którym nie ma tej kupionej treści. Jest to zmiana w stosunku do obecnego systemu, który wymaga od użytkowników załadować zawartość na urządzenie mobilne do odtworzenia jej na Apple TV za pomocą AirPlay.

Pomimo tego, że Apple nie pokazał nowego modelu Apple TV na wczorajszej prezentacji to firma poczyniła ostatnio sporo aktualizacji do zawartości urządzenia. Pojawiły się nowe programy, choć nie wszystkie na polskich urządzeniach. Obecnie Apple TV sprzedawany jest za 479 złotych w internetowych i tradycyjnych sklepach Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx