piątek, 21 czerwca

Według analityka Apple, Ming-Chi Kuo, druga generacja AirTag nie trafi na rynek wcześniej niż w 2025 roku. Według doniesień masowa produkcja akcesorium została opóźniona do 2025 roku, co przesunęło docelowy harmonogram premiery Apple.

Już w sierpniu Kuo powiedział, że masowa produkcja rozpocznie się w czwartym kwartale 2024 roku, sugerując wprowadzenie na rynek pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku.

Według Kuo AirTag 2 będzie częścią nowego ekosystemu obliczeń przestrzennych, który buduje Apple, a Vision Pro będzie stanowić rdzeń do integracji innych urządzeń. Kuo powiedział wcześniej, że jego zdaniem AirTag zintegruje się z zestawem Vision Pro, ale nadal nie wyjaśnił, co to oznacza.

Istnieje możliwość, że ultraszerokopasmowy chip w AirTagu będzie mógł w pewnym stopniu zostać wykorzystany do przekazywania informacji o pozycji do Vision Pro, ale dopiero okaże się, w jaki sposób Apple będzie używać AirTag z Vision Pro.

W tej chwili niewiele mówi się o AirTag drugiej generacji i nie ma żadnych informacji na temat tego, co Apple może uwzględnić w zakresie wprowadzonych w nim zmian projektowych czy nowych funkcji.

Nowy AirTag prawdopodobnie będzie zawierał czip Ultra Wideband drugiej generacji firmy Apple, który zadebiutował w modelach iPhone’a 15, umożliwiając jeszcze dokładniejsze śledzenie w pomieszczeniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx