piątek, 12 lipca

Adobe wydał kolejną wersję Photoshop Elements 10 i Premiere Elements 10, wprowadzając nową funkcję integracji z Facebook’iem i YouTube, łatwe poprawianie lub korygowanie kolorów filmów, funkcję wyszukiwania obiektów, dodawanie zakrzywionego, przepływającego tekstu.

Nowa funkcja Facebook pozwala nam za pomocą listy znajomych z portalu Facebook szybko oznaczać twarze na zdjęciach i łatwo udostępniać je na tym portalu. Nowość w postaci wyszukiwania obiektowego to jedno z najbardziej imponujących ulepszeń. Dzięki niemu możemy bez problemu znaleźć obrazy zawierające dany obiekt, takie jak dom czy samochód.

Kolejną dodaną funkcjonalnością jest automatyczne wzmocnienie i korekcja kolorów w materiałach wideo, co pozwala na zmianę intensywność tonów i jaskrawość bez wpływu na odcienie skóry. Są również dostępne suwaki, które zapewniają pełną kontrolę nad kolorami. Teraz można również wybrać jeden ze 100 efektów i wzorców obejmujących 30 zupełnie nowych opcji, aby poprawić wybrane fragmenty zdjęć. Zaimportowane klipy wideo można błyskawicznie udostępniać w serwisach Facebook i YouTub. Więcej o wszystkich nowych funkcjach można dowiedzieć się tutaj.

Adobe Photoshop Elements 10 oraz Premiere Elements 10 można już kupić w Sklepie Adobe za 83 EUR każdy (upgrade 68 EUR) lub oba za 103 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx