piątek, 12 lipca

Adobe ogłosiła uniwersalną aplikację dla iOS i Mac o nazwie Carousel. Carousel to usługa Adobe oparta o „chmurę” służąca do przechowywania danych, która pozwala na dostęp do całej biblioteki zdjęć ze wszystkich urządzeń.

Adobe ® Carousel jest jedynym rozwiązaniem, które daje dostęp do całej biblioteki zdjęć z iPad’a, iPhone’a i Mac’a, bez potrzeby składowania na urządzeniu, bez konieczności ręcznej kłopotliwej synchronizacji. Ciesz się swoimi zdjęciami gdziekolwiek jesteś, a ich wygląd udoskonalaj przy użyciu tej samej potężnej technologii przetwarzania, która jest używana w programie Adobe Photoshop ® Lightroom ®, dzięki czemu otrzymasz narzędzie do najlepszej edycji zdjęć bez względu na typ urządzenia, którego używasz. Twórz unikalny zbiór zdjęć rodzinnych poprzez dzielenie się bibliotekami z członkami rodziny, którzy mogą je oceniać i dodawać do ulubionych.

Usługa została po raz pierwszy ogłoszona jeszcze we wrześniu i będzie wspierać Mac OS, Windows, iOS oraz platformę Android.

Adobe Carousel

Poza przechowywaniem plików online i synchronizacją, aplikacja Carousel oferuje również edycję zdjęć. Usługa jest jednak płatna jako subskrypcja, która rozpoczyna się w obniżonej cenie 59,99 dolarów rocznie lub 5,99 dolarów miesięcznie. Normalne ceny będą wynosić 99 dolarów rocznie lub 9,99 dolarów miesięcznie. Jest także dostępny bezpłatny 30-dniowy okres próbny.

Niektóre cechy aplikacji wymienione przez Adobe obejmują:

  • proste dodawanie zdjęć do biblioteki zdjęć Adobe Carousel na iPad’ie, iPhone’ie lub Mac’u, z bezpośrednim dostępem w Adobe Carousel na innych urządzeniach iPad, iPhone, Mac.
  • Łatwe kadrowanie, obracanie, regulacja ekspozycji i wprowadzanie innych poprawek, albo używanie gotowych stylów z niepowtarzalnym wyglądem.
  • Tworzenie bibliotek zdjęć rodzinych bez konieczności wysyłania e-maili, przenoszenia dysków aby dowiedzieć się, które zdjęcia użyć w specjalnych projektach. Wystarczy zaprosić członków rodziny, dodać zdjęcia do biblioteki za pośrednictwem aplikacji Adobe Carousel, a na podstawie flagowania ulubionych, każdy może szybko znaleźć najbardziej swoje ulubione zdjęcie.
  • Podziel się wyjątkowymi chwilami wysyłając zdjęcia bezpośrednio z Adobe Carousel na Facebook, Twitter i Tumblr.
  • Rób nowe zdjęcia bezpośrednio z Adobe Carousel na telefonie iPhone lub iPad, a one natychmiast pojawią się w Twojej bibliotece na wszystkich urządzeniach.

https://www.youtube.com/watch?v=8Ar7Q2LY4rU&feature=player_embedded

Aplikacja Carousel na iOS dostępna jest do pobrania z App Store tu a na Mac OS z Mac App Store tu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx