poniedziałek, 15 lipca

Instalacja Flash Playera na Macu to pewna metoda na okresowe zapełnienie całej mocy obliczeniowej i pamięci RAM. Niezależnie od tego, czy oglądasz film na YouTube czy grasz w prostą grę logiczną, Flash zaczyna załadowywać system, który staje się niestabilny.

Niestety, wiele stron nadal używa technologii Flash, więc czasem jesteście zmuszeni aby go zainstalować, No chyba że godzicie się na korzystanie w połowie z zasobów internetu na całym świecie. Ale dobra wiadomość jest taka, że Adobe wciąż ciężko pracuje nad poprawą swojego oprogramowania. Firma udostępniła właśnie pierwszą wersję beta Flash Playera 11.3 dla systemu Mac OS X, która oferuje wiele różnych lepszeń i usprawnień.

Flash Player 11.3 w wersji 11.3.300.214, przynosi Backgrounder aktualizacji dla Mac, co oznacza, że ​​nie będziesz już musiał pobierać aktualizacji ręcznie. Adobe twierdzi również, że jest „spokojny” o współpracę oprogramowania ze starszymi wersjami kart graficznych i chipsetów, takich jak Intel GMA 950.

Istnieją również ulepszenia kontroli myszy, wprowadzenie streamingu tekstur oraz lepsze wsparcie dla Mac App Store.

Dla deweloperów, istnieje szereg ulepszeń do Adobe AIR Mobile, w tym wsparcie ekranu DPI dla wyświetlacza Retina nowego iPada, wsparcie ADT dla nowych 144 × 144 ikon dodanych w AIR 3.3 i wiele więcej.

Wersja Beta wymaga Mac OS X 10.6.8 lub nowszego i jest kompatybilna z Safari 5, Firefoxem 4 i wyższym oraz wszystkimi wersjami Google Chrome i Opera 11. Można ją pobrać z MacUpdate.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx