poniedziałek, 11 grudnia

W następstwie licznych plotek sugerujących, że tegoroczny iPhone 7 będzie pozbawiony tradycyjnego złącza słuchawkowego 3,5 mm na rzecz złącza Lightning, w Chinach zaczęły się już pojawiać adaptery konwertujące złącze słuchawkowe do złącza Lightning. Tama Electric robi trzy wersje adaptera, które zostały zauważony przez Macotakara.

Każdy adapter wyposażony jest w przyciski głośności i odtwarzania/pauza, a dwa z nich posiadają dodatkowo port micro-USB oprócz samego gniazda 3,5 mm.

263716-1280

Apple ma podobno usunąć gniazdo słuchawkowe ze swojej kolejnej generacji iPhone’a w celu umożliwienia mu jeszcze cieńszej konstrukcji, oszczędzając przestrzeń wewnętrzną, a także w celu poprawy jakości dźwięku. Można przypuszczać, że firma będzie dodawała w zestawie słuchawki ze złączem Lightning, ale Ci, którzy będą chcieli dalej korzystać ze swoich ulubionych słuchawek musieliby zaopatrzyć się w adapter podobny do powyższych.

Apple oczywiście może z czasem wprowadzić własne adaptery, ale będą one zapewne związane z nieco większym wydatkiem niż te dostępne na chińskim rynku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KITKAT33
KITKAT33
7 lat temu

Ale ? Brak złącz jack

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx