sobota, 28 maja

Acquire wydana przez FlyingCarLTD, jest aplikacją iOS, która pozwala robić zdjęcia aparatem urządzenia z iOS i przenosić je bezpośrednio do Photoshopa CS5.

Acquire jest prosty i natychmiast przekazuje obraz z urządzenia iOS z kamerą do Adobe Photoshop CS5 poprzez sieć WiFi. Korzystając z funkcji Adobe’s Remote Connect, zdjęcie wykonane na iPhone’ie, iPadzie lub iPododzie Touch jest natychmiast i bezprzewodowo przesyłane do Photoshopa, dzięki czemu można na nim pracować automatycznie, bez potrzeby importu.

Istnieje wiele aplikacji zdjęciowych na iOS, które pozwalają edytować i dodawać efekty do zdjęcia w telefonie, ale często zmiany te są trwałe i oryginalny obraz jest tracony. Dlatego niekiedy lepiej dokonać zmian samodzielnie, indywidualnie wykorzystując wszystkie możliwe narzędzia i efekty dostępne w Photoshopie za pomocą myszy lub gładzika.

„Nieważne, czy jesteś fotografem, który chce od razu dokonać oceny jakość zdjęcia z iPhone’a, artystą, który potrzebuje szybkiego obrazu jako odniesienia, menedżerem, który musi dodać podpis cyfrowy do wysyłanej poczty, lub programistą, który musi dzielić się zrzutami ekranowymi z urządzenia iOS , Acquire jest idealnym narzędziem dla Ciebie. „

Cena aplikacji to tylko 1,99 dolarów w sklepie iTunes a sam program jest już dostępny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x