niedziela, 19 maja

Apple wprowadził dziś nową promocję, która daje właścicielom słuchawek AirPods, AirPods Pro, AirPods Max i wybranych produktów Beats drugiej generacji sześciomiesięczną bezpłatną subskrypcję usługi Apple Music.

Promocja jest ważna tylko dla nowych subskrybentów Apple Music a do skorzystania z niej nie jest wymagany nowy zakup, więc jest dostępna dla wszystkich użytkowników, którzy obecnie posiadają kwalifikujący się produkt. Kwalifikujące się produkty to AirPods drugiej generacji (z etui przewodowym lub bezprzewodowym), AirPods Pro, AirPods Max, Beats Studio Buds, Powerbeats, Powerbeats Pro i Beats Solo Pro. Kwalifikujący się użytkownicy zobaczą monit w aplikacji Apple Music o możliwości skorzystania z sześciomiesięcznej bezpłatnej promocji.

Z oferty należy skorzystać w ciągu 90 dni od pierwszego podłączenia przez użytkowników kwalifikujących się produktów AirPods lub Beats do urządzenia Apple po 20 września.

Apple podkreśla, że aby móc zobaczyć promocję użytkownicy muszą posiadać najnowsze wersje iOS 15 i iPadOS 15, które dostępne są od wczoraj. Nowa oferta jest godnym uwagi pakietem od Apple, ponieważ firma nieczęsto łączy zakup swoich produktów AirPods lub Beats z usługą Apple Music.

Więcej na oficjalnej stronie Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx