środa, 19 stycznia

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, ogłoszony dziś, 16-calowy MacBook Pro firmy Apple zawiera w zestawie zasilacz USB-C o mocy 96 W.

Poprzedni, 15-calowy MacBook Pro zawierał zasilacz USB-C o mocy 87 W.

Apple twierdzi, że 16-calowy MacBook Pro wykorzystuje „najbardziej zaawansowaną architekturę termiczną, jaka kiedykolwiek istniała w notebookach Mac”, aby umożliwić systemowi działanie z większą mocą przez dłuższy czas. Notebook wyposażono również w przeprojektowany wentylator z większym wirnikiem, wydłużonymi łopatkami i większymi otworami wentylacyjnymi zapewniającymi 28-procentowy wzrost przepływu powietrza.

Apple dodaje, że 16-calowy MacBook Pro jest skuteczniej chłodzony, dzięki czemu dopuszczalna moc pobierana w sposób ciągły jest wyższa nawet o 12 watów od poprzedniego, 15-calowego modelu.

Nowy zasilacz USB-C o mocy 96 W jest teraz także sprzedawany osobno w sklepie internetowym apple.com za 379 złotych. Choć zasilacz pasuje do wszystkich urządzeń z portami USB-C, Apple zaleca używanie go z 16-calowym MacBookiem Pro, co pozwoli osiągnąć maksymalną wydajność ładowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x