środa, 5 października

Zgodnie z dzisiejszym raportem DigiTimes powołującego się na źródła z łańcucha dostaw, tajwański producent paneli dotykowych, GIS, planuje rozszerzyć swoją zdolność produkcyjną modułów dla nowych produktów w swojej fabryce w Chengdu w Chinach.

Jednym z nowych produktów będzie prawdopodobnie zapowiadany od dawna 12,9-calowy iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED, który ma zostać wprowadzony na rynek pod koniec marca lub na początku drugiego kwartału, podały źródła branżowe. Ramy czasowe sugerują, że urządzenie może zostać ogłoszone przez Apple w ciągu najbliższych kilku tygodni lub najpóźniej w kwietniu.

Nowy 12,9-calowy iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED dość często pojawiał się w plotkach od wielu miesięcy. Urządzenie nadal będzie miało wyświetlacz LCD, ale z podświetleniem mini-LED zapewniającym wyższą jasność, lepszy współczynnik kontrastu i inne korzyści. Nie jest jasne, czy 11-calowy iPad Pro zostanie również zaktualizowany o wyświetlacz mini-LED, ponieważ wiele plotek wspomniało tylko o modelu 12,9-calowym, mimo że urządzenia są zwykle aktualizowane razem.

Oczekuje się, że nowy 12,9-calowy iPad Pro będzie również wyposażony w szybszy chip A14X i obsługę sieci 5G w modelach z siecią komórkową.

Marzec to częsty miesiąc, w którym Apple ogłasza nowe lub zaktualizowane produkty. Firma Apple ostatnio zaktualizowała swoją ofertę iPadów Pro w marcu 2020 roku dodając nieznacznie ulepszony układ A12Z Bionic, aparat ultraszerokokątny, skaner LiDAR i lepiej brzmiące mikrofony.

Nie wiadomo wciąż kiedy Apple mógłby zorganizować swoją wiosenną konferencję, choć Apple może oczywiście zdecydować się na ogłoszenie nowego iPada Pro w komunikacie prasowym. Inne produkty, które mogłyby zostać zaprezentowane na wiosnę to nowe urządzenia śledzące AirTags firmy Apple, nowy Apple TV, nowe AirPods i inne kolejne komputery Mac z procesorem Apple Silicon.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx