sobota, 13 lipca

Spodziewamy się, że Apple wyda jeszcze w tym roku wyda nowego iPada o przekątnej 10,2 cala, który zastąpi 9,7-calowego podstawowego iPada, którego cena zaczyna się od 1599 złotych. DigiTimes poinformował dziś, że tablet ten zostanie wydany w „trzecim kwartale”.

Jeśli doniesienie okażą się trafne to 10,2-calowy iPad zostanie wydany pod koniec września, co sugeruje, że urządzenie może zostać zaprezentowane wraz z nowymi iPhone’ami podczas wrześniowej konferencji Apple.

Jesienne premiery iPada zazwyczaj miały miejsce w październiku, Tak było od 2012 do 2014 roku i ponownie w 2018 roku. Nie mniej wrzesień nie byłby niczym niezwykłym, ponieważ Apple zaprezentował pierwszego iPada Pro i iPada mini 4 podczas konferencji we wrześniu 2015 roku bez organizowania osobnej konferencji w październiku.

Warto zauważyć, że DigiTimes ma raczej mieszaną wiarygodność związaną z premierami nowych produktów Apple. Tylko w tym tygodniu strona ta opublikowała jeden raport, w którym podaje, że 16-calowy MacBook Pro zostanie wydany we wrześniu, a drugi, że notebook pojawi się na rynku w październiku.

10,2-calowy iPad miałby nieco większy wyświetlacz niż 9,7-calowy iPad, być może w związku z węższymi ramkami.

Rozsądnym założeniem byłoby to, że Apple zaprezentuje nowe iPhone’y i zegarki Apple Watch we wrześniu i uratuje pogłoski o 16-calowym MacBooku Pro, 10,2-calowym iPadzie i odświeżonym iPadzie Pro w październiku, ale Apple zawsze może zerwać z tradycją.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx