Zobaczcie najlepsze zdjęcia 2026 roku wykonane iPhone’em

Od 19 lat iPhone Photography Awards (IPPA) wybiera najlepsze zdjęcia wykonane iPhonem. Dziś poznaliśmy tegorocznych zwycięzców edycji 2026.

Zdjęcie z nagrodą główną IPPA 2026 przedstawia dramatyczną erupcję wulkanu na Kajmanach. Autorką zdjęcia jest Robyn Jensen, a zdjęcie zostało wykonane iPhonem 15 Pro.

Zdjęcie ze Złotą Nagrodą autorstwa Gellérta Gombaia przedstawia dwoje dzieci śpiących na trawie w cieniu rakiety do badmintona. Zdjęcie jest czarno-białe i wykonane iPhonem X. Zwycięzcy otrzymali również Srebrną i Brązową Nagrodę, odpowiednio, za pomocą modeli iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max.

Wśród innych zwycięzców znalazły się zdjęcia w różnych kategoriach, w tym abstrakcja, zwierzęta, architektura, dzieci, pejzaż miejski, krajobraz, styl życia, natura, ludzie, portret, seria, martwa natura, podróże i inne. Wszystkie zwycięskie zdjęcia można obejrzeć na stronie internetowej IPPA.

Konkurs jest otwarty dla użytkowników iPhone’ów i iPadów z całego świata, a zdjęcia można edytować za pomocą aplikacji na iOS. Warto zauważyć, że przesłanie zdjęcia jest płatne, ale w nagrodę przewidziano urządzenia Apple. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 marca 2027 r.

Related posts

MG może być kolejną marką samochodów wspierających Apple Car Key

Etui na iPhone’a 17 Pro mają pasować do iPhone’a 18 Pro

macOS Tahoe 26.7 zdradza długą listę nowych produktów Apple

Subscribe
Powiadom o
guest

0 Komentarze
Oldest
Newest Most Voted