sobota, 30 września

Jakby nie patrzeć, iPhone 6 jest fenomenalnym hitem Apple. Kolejny ustanowiony rekord sprzedaży w pierwszy weekend otwarcia bez wątpienia tylko to potwierdził. Tylko na jak długo firma utrzyma ten rekord. Być może tylko na rok kiedy to wypuści kolejny model iPhone’a.

Jak już wiadomo, iPhone 6 i 6 Plus sprzedał się w ilości aż 10 milionów sztuk w zaledwie pierwszy weekend sprzedaży. To gigantyczny wzrost w porównaniu do 5 milionów sztuk iPhone’a 5 sprzedanego w pierwszych kilku dniach sprzedaży nie mówiąc już o „marnych” 525 tysiącach w jakich udało się sprzedać Apple swojego pierwszego iPhone’a w 2007 roku.

To zawsze pierwszy weekend sprzedaży jest tym najbardziej ważnym. Jednak same liczby niekiedy nie dają nam wyobrażenia jak taka sprzedaż wygląda w czasie rzeczywistszym. Na szczęście, nowa strona internetowa ma na celu zobrazować nam te dane w kontekście dokładnego rozbicia ile sztuk telefonów sprzedał Apple w każdej sekundzie swojego pierwszego weekendu sprzedaży nowej generacji iPhone’a.

Wejdźcie i zobaczcie: https://www.bluefirebroadband.com/apple-iphone-per-second

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx