sobota, 20 kwietnia

Każdy z nas zapewne choć raz oglądał filmów kryminalny, przepełniony różnego rodzaju scenami z napadów, grabieży gdzie złodzieje jadą za ciężarówką, wskakują na jej przyczepę załadowaną towarem, otwierają ją i okradają z cennej zawartości. Wczoraj, mieszkańcy Niemiec mogli zobaczyć tą filmową scenę w rzeczywistości na lokalnej autostradzie. Tylko tym razem to nie był film.

Ciężarówka transportująca podobno produkty Apple do Czech została napadnięta na niemieckiej autostradzie. Złodzieje wspięli się na jadącą ciężarówkę i ukradli sprzęt Apple warty 70 000 Euro. Według lokalnych informacji łupem złodziei padło około 160 iPadów Air, iPhone’ów i iPadów mini, a kierowca nieświadomy jakiegokolwiek przestępstwa w tylnej części samochodu kontynuował prowadzenie pojazdu.

Według niemieckiej policji na drogach Nadrenii Północnej-Westfalii działa gang, który jest zagrożeniem TIRów. Policja stanowa w ciągu sześciu miesięcy zarejestrowano 46 podobnych przypadków napadów. Samochody są okradane przy pełnej prędkości. Działania zawrotną, jak na przykład obrazy policji koncert. Kilka akcji zostało nagranych przez policyjne kamery, ale sprawców nie udało się do tej pory namierzyć.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx