sobota, 24 lutego

Green Cell ogłasza ponowną dostępność GC SolarCharge. Jest to przenośny panel solarny z wbudowanym powerbankiem. Urządzenie powinno zainteresować osoby, które lubią być przygotowane na każdą ewentualność oraz wybierające się na długie wycieczki terenowe.

Główne cechy produktu

  • Panel o mocy 21 W i sprawności 25%
  • Powerbank o pojemności 10 000 mAh
  • Port USB-C ze wsparciem Power Delivery 18 W
  • Port USB-A ze wsparciem Quick Charge
  • Po złożeniu rozmiar kartki A4
  • Waga 730 g

Ekologiczny prąd w każdym miejscu

GC SolarCharge to rozwiązanie pozwalające zachować niezależność od źródeł zasilania. Nawet najbardziej pojemny powerbank nie zapewni energii w nieskończoność. Dodatkowo trzeba brać pod uwagę, że wraz z pojemnością wzrasta rozmiar oraz waga akumulatorów. Jest to istotna kwestia przy długiej wędrówce lub pobycie pod namiotem z dala od cywilizacji. Zastosowanie paneli fotowoltaicznych stwarza możliwość ciągłego pozyskiwania darmowej oraz ekologicznej energii i utrzymanie zasilania mobilnych akcesoriów. GC SolarCharge spełnia to zadanie przy wadze 730 g i rozmiarze zbliżonym do kartki A4, jeśli urządzenie jest złożone.

GC SolarCharge

Darmowa energia dla akcesoriów

Energia pozyskiwana ze słońca może bezpośrednio ładować urządzenie podłączone do GC SolarCharge bądź być gromadzona w zintegrowanym powerbanku o pojemności 10 000 mAh. W razie potrzeby istnieje też możliwość naładowania wbudowanego akumulatora w tradycyjny sposób. Panel fotowoltaiczny urządzenia generuje do 21 W energii i pracuje ze sprawnością 25%. Po rozłożeniu można go zamontować np. przy plecaku za pomocą dołączonych do zestawu karabińczyków.

GC SolarCharge może ładować jednocześnie trzy urządzenia przez port USB-A (do 15 W), drugi port USB-A wspierający Quick Charge (do 18 W) oraz port USB-C wspierający Power Delivery (do 18 W). Z kolei ładowanie powerbanku może być realizowane przez ten sam port USB-C (do 18 W) lub Micro USB (do 18 W).

Cena i dostępność

GC SolarCharge wraca do sprzedaży dzisiaj w sugerowanej cenie detalicznej 599,95 PLN.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx