sobota, 15 czerwca

test zginania iPhone 6 Plus

Wczoraj pokazaliśmy kilka zdjęć użytkowników iPhone’a 6 Plus, którzy przypadkowo wygięli iPhone’a podczas noszenia go w kieszeni, zaledwie w kilka dni po rozpoczęciu sprzedaży telefonu.

W następstwie tych wiadomości, Lewis Hilsenteger z Unbox Therapy stworzył film sprawdzający, jak iPhone 6 Plus wygnie się pod wpływem siły. Wykorzystując tylko siłę rąk Hilsenteger wygina iPhone’a 6 Plus jak tylko może, ze znaczącym wypaczeniem w okolicy przycisków głośności urządzenia.

Nacisk jaki został przyłożony na iPhone’a 6 Plus na filmie jest raczej nieporównywalnie większy od tego jaki przykładamy do niego w kieszeni, ale jak pokazały zdjęcia w naszym wcześniejszym poście, nie trzeba dużo siły, aby spowodować lekkie skrzywienie się urządzenia. IPhone 6 Plus pozostaje jednak wciąż w pełni funkcjonalny po wygięciu, ale jak zauważył Hilsenger na Twitterze, ekran urządzenia pękał gdy próbowano go z powrotem wyprostować.

Problem wyginania się nie jest ograniczony tylko do iPhone’a 6 Plus, a poprzednie generacje telefonu w tym iPhone 5 i iPhone 5S także zbierały skargi na zginanie się w kieszeni.

Apple nie skomentował jeszcze incydentów wyginania się iPhone’a 6 Plus, ale jego właściciele mogą prawdopodobnie zapobiec zginaniu wyjmując telefon z kieszeni podczas siadania, albo poprzez umieszczenie urządzenia w sztywnym futerale ochronnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
czesio
czesio
9 lat temu

Apple bez Jobsa, to już nie to samo jednak…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx