środa, 17 lipca

Choć liczba rzekomych części iPada 3, które wyciekły w ostatnich tygodniach staje się coraz większa, jedyny element, który do tej pory pozostawał niewidoczny to panel przedni urządzenia. Choć dziś chiński blog Apple.pro na swojej stronie pokazał to, co jak twierdzi, jest przednią szybą i uchwytem do montażu digitizera od iPada 3.

Część wydaje się prawie identyczna jak ta z iPada 2. Jedyną główną różnicą jest stosunkowo długi kabel taśmy rozszerzając się na stronie wyświetlacza w przeciwieństwie do krótszego kabla z orientacją na bok którą mamy w iPadzie 2. Inne cechy iPada 3 to tak samo okrągły przycisk Home jak w wszystkich dotychczasowych urządzeniach iOS oraz otwór w górnym pierścieniu, który ma pomieścić zarówno przednią jak i tylną kamerę oraz czujnik światła.

Oddzielny poscie na tym blogu mamy też informację o zdjęciach dwurdzeniowego procesora A5X, oraż że iPad 3 będzie wspierać Siri. Raport twierdzi również, że iPad 3 pojawi się z iOS 5.1 i tylną kamerę, zdolną do zapisu w rozdzielczości 1080p. Wreszcie blog mówi, że iPad 3 pojawi się w USA w połowie marca, a we Francji, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii w kwietniu. Inne rynki, w tym Chiny i Hong Kong powinny zobaczyć na półkach nowe urządzenia przez 1 czerwca. Wiarygodność tego raportu jest jednak nieznana.

Firma Apple ma przedstawić iPada 3 z wydarzeniem medialnym zaplanowanej na 7 marca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx