piątek, 14 czerwca

Na chińskiej stronie WeiPhone pojawiły się zdjęcia pokazujące plastikowe opakowania oznaczone nazwą „iPhone 5C”. Jeśli opakowanie jest prawdziwe, a nie zostało jeszcze potwierdzone się, to może być przeznaczone na wyczekiwanego tańszego iPhone’a z tworzywa sztucznego. Zdjęcia zostały po raz pierwszy zauważone przez francuską stronę  Nowhereelse.fr.

Oznaczenie „C” według przypuszczeń może odnosić się do różnych opcji kolorów dostępnych dla prawdopodobnego, tańszego urządzenia.

Patrząc na zdjęcie, wydaje się, że opakowanie zrobione jest z białego plastiku, które pomieści urządzenie i związane z nim akcesoria i dokumentację. Przednia pokrywa, nie pokazana na zdjęciu prawdopodobnie może być prześwitująca, pokazując różne opcje kolorów samego urządzenie, tak jak jest to w przypadku iPodów.

Liczba zdjęć ukazujących plastikową tylną obudowę rzekomo przeznaczoną dla tańszego iPhone’a staje się w ostatnich tygodniach coraz większa, więc jest bardzo prawdopodobne, że Apple wypuści go wraz z iPhone’em 5S jeszcze w tym roku.

Fora WeiPhone są dość częstym źródłem plotek o Apple, choć sama strona nie często informuje o nich, co sprawia, że trudno jest określić wiarygodność tego zdjęcia. Plastikowy wygląd opakowania oraz oficjalna nazwa „iPhone 5C” dobrze komponuje się z plastikowym iPhone’em, a całość staje się coraz bardziej sensowna i prawdopodobna.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx