poniedziałek, 17 czerwca

bateria iPhone 6

Rzekome zdjęcia baterii 5,5-calowego iPhone’a 6, które pojawiły się na chińskiej stronie Apple Dailywskazują na to, że większy iPhone może mieć pojemność 2915 mAh. Zdjęcie przedstawia baterię opatrzoną numerem seryjnym Apple 616-0675, oraz zasilanie 4,35 V, choć nie jest pokazany na nim numer modelu.

Choć trudne jest potwierdzenie autentyczności baterii, to wydaje się mieć ona oznaczenia podobne do innych baterii Apple, a i jej odpowiednie proporcje pasują do 5,5-calowego iPhone’a.

Wcześniejsze doniesienia mówiły, że ostateczna pojemność akumulatora dla modelu 4,7-calowego będzie wynosić 2100 mAh, więc pojemność baterii 2915 mAh ma sens ze względu na większy rozmiar wyświetlacza. To również umieści akumulator 5,5-calowego iPhone’a 6 bliżej specyfikacji 5,1-calowego Samsunga Galaxy S5 z baterią 2800 mAh.

Apple zaprezentuje iPhone’a 6 na evencie we wtorek, 9 września, a sprzedaż 4,7-calowego modelu ruszy najprawdopodobniej wkrótce po premierze. Podczas imprezy może również zostać zaprezentowany iPhone 6 w rozmiarze 5,5-calowym, ale jego sprzedaż ruszyła by nieco później.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx