niedziela, 22 maja

iPhone-7-Plus-space-black-3

Nowy zestaw zdjęć iPhone’a 7 jakie pojawiły się w Internecie, tym razem przedstawia makietę większego, 5,5-calowego iPhone’a 7 Plus w kolorze Space Black. Wcześniej w tym roku, pojawiła się plotka sugerująca, że Apple może wprowadzić do linii iPhone’ów nową opcję koloru „Deep Blue”, ale ostatnie doniesienia wyjaśniły, że „Deep Blue” będzie ostatecznie ciemniejszą wersją bieżącego koloru Space Gray, który widać dobrze na dzisiejszych zdjęciach.

iPhone-7-Plus-space-black-1

Chociaż sam kolor Space Black w dużej mierze zgodny jest z ostatnimi makietami i przeciekami graficznymi iPhone’a 7, to istnieje na tych zdjęciach kilka nieścisłości. Sam aparat z podwójnym obiektywem wydaje się nieco podniesiony w porównaniu z poprzednimi zdjęciami tyłu iPhone’a 7, a oznaczenie na modelu edycji „S”, którego brakuje na wszystkich poprzednich raportach pozostaje mało prawdopodobne biorąc pod uwagę system nazewnictwa obecnej generacji iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus.

iPhone-7-Plus-space-black-2

Zdjęcia prezentują także Smart Connector na tyle iPhone’a 7 Plus, który także jest niespójny z plotkami związanymi z premierą nowego iPhone’a w przyszłym miesiącu. Niedawne makiety i przecieki zdjęć sugerują, że Apple nie zdecydował się włączyć Smart Connector w iPhone’a 7. Funkcja ta może być przeznaczona dla ewentualnego trzeciego modelu 5,5-calowego iPhone’a Plus lub „Pro”.

Poza samym kolorem i wspomnianych wcześniej wątpliwościach zdjęcia podtrzymują wszystko to o czym wcześniej wspominano w odniesieniu do iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus: brak gniazda słuchawkowego 3,5 mm, dwa głośniki (jeden prawdopodobnie kosmetyczny), oraz zmianę układu anten na tyle. Apple może również szykować zupełnie nowy, dotykowy przycisk Home dla urządzeń nowej generacji. Jednak z większości przecieków graficznych, trudno mieć pewność, czy przycisk Home jest tym nowym, wrażliwym na dotyk, czy po prostu tradycyjnym fizycznym przełącznikiem.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowego iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus już 7 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x