niedziela, 23 czerwca

W następstwie pojawienia się w minionym tygodniu nowych zdjęć pokazujących tylną obudowę następnej generacji iPada mini w nowym kolorze „gwiezdnej szarości”, na chińskiej stronie Zol.com.cn pojawiły się właśnie nowe zdjęcia pokazujące rzekomy „złoty” model z czytnikiem linii papilarnych Touch ID. 

Pierwsze zdjęcie pokazuje dolną połowę urządzenia z przodu, gdzie dość wyraźnie możemy zobaczyć metalowy pierścień wokół przycisku Home, podobny do tego jaki niedawno zobaczyliśmy w wydanym iPhone’ie 5S. Drugie zdjęcie z zestawu przedstawia tablet z tyłu, ukazując złote wykończenie podobne kolorystycznie także do tego z iPhone’a 5S.

Mamy jednak pewne obawy co do prawdziwości zdjęć. Podejrzenie budzi fakt, że urządzenie wydaje się być już w pełni zmontowane, a jak do tej pory widzieliśmy tylko przecieki różnego rodzaju części i elementów. Duża liczba otaczających nas informacji powoduje to, że zaprezentowane zdjęcia mogą być efektem wysokiej jakości renderingów, a nie zdjęć rzeczywistych.

Firma Apple ma odsłonić swoją drugą generację iPada mini z wyświetlaczem Retina i piątą generację iPada na wydarzeniu medialnym zorganizowanym prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx