poniedziałek, 15 kwietnia

Zawsze włączony wyświetlacz iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro‌ Max automatycznie wyłączy się, gdy użytkownik zostawi iPhone’a w pokoju i wyjdzie, mając na sobie Apple Watch.

Zawsze włączony wyświetlacz w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max wyłączy się już, gdy użytkownik schowa telefon do kieszeni lub położy go ekranem w dół na stole, pomagając oszczędzać baterię, gdy urządzenie nie jest używane.

Według niemieckiego YouTubera Felixby, który był obecny w Steve Jobs Theater na konferencji Apple „Odlot” w zeszłym tygodniu i miał czas na kontakt z nowymi produktami, jeśli użytkownik ma zegarek Apple Watch sparowany z iPhonem 14 Pro i iPhonem 14 Pro‌ Max, telefon wyłączy zawsze włączony wyświetlacz, gdy wykryje, że użytkownik opuścił pokój bez telefonu.

Przypuszczalnie iPhone 14 Pro będzie wykorzystywał dane zbliżeniowe z Apple Watch, aby włączyć tę funkcję i wykryć, gdy użytkownik opuści pokój. Apple nie wspomniał o unikalnej funkcji na swojej stronie internetowej i nie wspomniał o niej podczas swojej konferencji, ale prawdopodobnie jest to jedna z kilku funkcji oszczędzania energii, jakie ma zawsze włączony wyświetlacz iPhone’a 14 Pro.

iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max są wyposażone w bardziej energooszczędne panele OLED ze zmienną częstotliwością odświeżania nawet 1 Hz, oszczędzając baterię przy stale włączonym wyświetlaczu. Dodatkowo chip A16 Bionic jest wyposażony w nowy silnik wyświetlania, który pomaga zarządzać zawsze włączonym wyświetlaczem i innymi funkcjami, takimi jak ProMotion, jednocześnie optymalizując wydajność energetyczną.

iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max z zawsze włączonym wyświetlaczem, lepszymi aparatami i zupełnie nową Dynamic Island zostały udostępnione w przedsprzedaży w zeszły piątek i zaczną docierać do klientów w piątek, 16 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dominik
Dominik
1 rok temu

Always on display 🙂 nieprzerwane innowacje w aplu

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx