wtorek, 25 stycznia

Wkrótce po rozpoczęciu przyjmowania zamówień na nowe modele iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Pro zapasy nowych, wyższych modeli iPhone’a 11 Pro zaczęły się kurczyć, a dostawa w dniu premiery nie jest już dostępna dla wielu kolorów i pojemności.

Najpierw skończyła się większość modeli iPhone’a 11 Pro i Pro Max w kolorze nocnej zieleni, co sugeruje, że jest to najpopularniejszy kolor w tym roku. W tej chwili większość nowych modeli Pro w nocnej zieleni będzie wysyłana w przeciągu 2-3 tygodni czyli pod koniec września lub na początku października.

Nieco lepiej wygląda sytuacja z modelami Pro Max. Wszystkie kolory są dostępne w przeciągu 5-7 dni. Tak samo wygląda sytuacja ze złotym iPhone’em 11 Pro.

Wygląda na to, że iPhone 11 radzi sobie lepiej, a większość modeli w większości kolorów i pojemności nadal można kupić z opcją dostarczenia w dniu premiery.

Wszystkie modele powinny być również dostępne na dzień premiery u autoryzowanych sprzedawców. Nie mniej nie wiadomo jakimi zapasami będą dysponować poszczególni sprzedawcy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x