niedziela, 19 maja

Według wielu źródeł premiera nowego iPada będzie miała miejsce na początku przyszłego roku. Serwis Digitimes podaje, że Apple zredukowało zamówienia na wyświetlacze do iPada 2, aby nadążyć z produkcją ekranów do kolejnej wersji tabletu.

W trzecim kwartale roku Apple podniosło ilość zamówionych ekranów do iPada 2. W czwartym kwartale liczba ta została zmniejszona, co wiąże się z przygotowaniem kolejnego modelu urządzenia. Dostawcy ekranów – firmy LG, Sharp oraz Samsung do końca tego miesiąca mają wyprodukować prawie 3 miliony wyświetlaczy przeznaczonych do nowego iPada. Już w październiku producenci dostarczyli milion ekranów, w listopadzie tempo produkcji wzrosło dwukrotnie.

Panele dotykowe pozostają niemal niezmienione, nadal produkowane są przez Wintek oraz TPK. Składanie urządzeń ma się rozpocząć w styczniu przyszłego roku w fabrykach Foxconn. W ten sposób iPad 3 mógłby być wprowadzony do sprzedaży na wiosnę, podobnie, jak poprzednie generacje. W informacjach od Digitimes ponownie pojawiają się wzmianki na temat mniejszej wersji tabletu z ekranem o przekątnej 7,85 cala.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx