czwartek, 18 sierpnia

Siódma generacja iPada, którą Apple planuje wydać wraz ze zaktualizowanym iPadem mini 5, będzie nadal korzystać z tej samej obudowy co iPad szóstej generacji podaje japońska witryna Mac Otakara.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że urządzenie będzie wyposażone w ekran o przekątnej 10,2 cala zamiast wyświetlacza o przekątnej 9,7 cala, ale Mac Otakara mówi, że słyszy mieszane plotki od dostawców. Jeden dostawca powiedział, że wyświetlacz ma „10 cali”, ale inny powiedział, że rozmiar ekranu nie będzie zmieniony.

Niezależnie od rozmiaru ekranu, tablet powinien nadal używać czytnika linii papilarnych Touch ID, a nie przejść na Face ID, tak jak modele iPada Pro i nadal będzie miał gniazdo słuchawkowe.

Oczekuje się, że Apple wprowadzi na wiosnę zaktualizowanego iPada siódmej generacji i odświeżonego iPada mini, prawdopodobnie w okolicach 25 marca. Plotki głosiły, że planowana na ten dzień konferencja skupi się na oprogramowaniu, a nie na sprzęcie, ale aktualizacje mogą zostać ogłoszone wkrótce po jako notatka prasowa.

Mac Otakara mówi, że dwa nowe iPady najprawdopodobniej zadebiutują w tym samym, ale strona nie przedstawiła żadnych perspektywicznych terminów uruchomienia poza wspomnieniem, że dostawcy przygotowują się do premiery. Obecny iPad iPad szóstej generacji sprzedawany jest w cenie od 1599 złotych, a nowy model ma być dostępny w tym samym przedziale cenowym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx