poniedziałek, 27 maja

Subskrybenci YouTube Premium otrzymają wkrótce dostęp do funkcji SharePlay i opcji ulepszonej jakości wideo 1080p z wyższą przepustowością na iPhonie. W dzisiejszym poście na blogu YouTube poinformował, że obie funkcje będą dostępne w aplikacji na iOS „w nadchodzących tygodniach”.

Według YouTube funkcja SharePlay pozwoli na oglądanie filmów z YouTube z przyjaciółmi i rodziną podczas wspólnej rozmowy FaceTime, a ulepszona opcja 1080p sprawi, że filmy będą wyglądać „wyjątkowo ostro i wyraźnie”, zwłaszcza gdy jest w nich dużo szczegółów i ruchu. Standardowa opcja jakości wideo 1080p pozostanie dostępna dla wszystkich użytkowników YouTube.

Inne korzyści dostępne od dziś dla subskrybentów YouTube Premium obejmują opcję umieszczania filmów w kolejce w aplikacji na iOS i Androida, możliwość kontynuowania oglądania filmu od miejsca, w którym zostało przerwane podczas zmiany urządzenia, oraz opcję automatycznego pobierania polecanych filmów podczas korzystania z sieci Wi-Fi. Fi do przeglądania w trybie offline w późniejszym czasie.

YouTube Premium kosztuje 23,99 złote miesięcznie i zapewnia odtwarzanie treści bez reklam, możliwość odtwarzania treści podczas korzystania z innych aplikacji oraz na zablokowanym ekranie, opcję pobierania filmów do odtwarzania offline i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx