wtorek, 22 września

Dziś serwisy poświęcone Apple opanowały nowe wizualizacje  7,85 calowego „iPada mini”. Serwis MacRumors we współpracy z z CiccareseDesign na podstawie plotek i przecieków oferujących sporo szczegółów dotyczących nowego urządzenia, sporządził nowy zestaw renderingów, a nawet model 3D urządzenia.

Projekt powstał po zebraniu licznych plotek, przecieków części oraz pracy wykonanej przez producentów etui, którzy próbują ustalić, jak urządzenie będzie wyglądać, by mieć swoje produkty gotowe do sprzedaży jak najszybciej. To co udało nam się wymyślić jest cienką konstrukcją prawie tej samej grubości co iPod Touch, z cieńszymi bocznymi ramkami otaczającymi wyświetlacz od tych widocznych na górze i na dole urządzenia.

Jedną z istotnych różnic pomiędzy naszym wzorem i wcześniejszymi koncepcjami jest lokalizacja gniazda słuchawkowego. Producenci etui zgodnie pokazywali gniazdo słuchawkowe umieszczone wzdłuż górnej krawędzi iPada mini, tak jak w pełnowymiarowym iPadzie.

Teoria umiejscowienia gniazda słuchawkowego na dole bliższa jest faktycznie zdjęciom części jakie wyciekły w ostatnich tygodniach, które pokazują że gniazdo słuchawkowe znajduje się obok nowego złącza dokującego. Ujednoliciło by to wszystkie urządzenia, gdyż taki właśnie układ jest stosowany w obecnych iPodach Touch, jak również jest zapowiadany w najnowszym iPhone’ie 5, który ma się pojawić jeszcze w tym miesiącu.

Kolejny dowód tej teorii to spekulacje związane z tym, że Apple może wykorzystać gniazdo słuchawkowe i złącze stacji dokującej w adapterze zaprojektowanym dla obecnego, 30-stykowego złącza dokującego.

Opublikowany przez serwis film łączy rendering w pokaz slajdów przedstawiający nowe urządzenie obok obecnego iPada i prawdopodobnego iPhone’a 5.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iPada mini w październiku tego roku na osobnym wydarzeniu medialnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x