czwartek, 11 sierpnia

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo ma nową prognozę, związaną ze sposobem w jaki Apple zaprojektował front „iPhone’a X”. Kuo wierzy, że bez względu na kolor obudowy urządzenia, przedni panel będzie czarny. Zapewni to „bardziej estetyczny wygląd”, ukrywając przednie czujniki kamery w panelu górnym iPhone’a X, które w innym wypadku byłyby czarnymi kropkami na białej ramce.

Oznacza to, że zamiast białych ramek w srebrnym czy złotym iPhone’ie X (jak widać powyżej), w każdym modelu pojawią się czarne ramki lepiej pasujące do 5,8-calowego wyświetlacza OLED i paska czujników. IPhone ma się pojawić w ograniczonej liczbie kolorów w tym srebrnym, „miedzianym złotym” i czarnym.

Ten sam raport podkreśla kluczowe cechy napędzające sprzedaż nowego iPhone’a X OLED. Ma być nim sensor 3D łącznie ze wszystkimi innymi elementami paska przedniego. Od lewej do prawej znajdować się tam mają odbiornik światła, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła zewnętrznego, aparat przedni i nadajnik światła strukturalnego. Kuo zauważył, że czujnik światła zewnętrznego nie będzie bezpośrednio wymagany do wykrywania 3D, chociaż może poprawić wydajność sensoryki 3D w pewnych kwestiach.

Raport kończy się przewidywaniami związanymi z najbardziej popularną i ważną aplikacją wykorzystującą 3D czyli oprogramowaniu do rozpoznawania twarzy. Ma ono na celu zastąpienie czytnika linii papilarnych i także poprawę zdjęć „selfie” Oficjalna premiera iPhone’a X nastąpi już za dwa dni, a konferencja firmy Apple w Cupertino rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego już 12 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx