poniedziałek, 15 sierpnia

iphone-7-jet-black

Apple wydał oświadczenie dla wielu punktów sprzedaży w których w piątek ruszyła sprzedaż iPhone’a 7 oraz dla TechCrunch wskazując, że wszystkie modele iPhone’a 7 Plus, jak również iPhone 7 w kolorze Jet Black zostały całkowicie wyprzedane przed piątkową premierą i nie będą dostępne w sklepach detalicznych Apple. Oświadczenie ma pomóc tym, którzy mieli nadzieję na zakup jednego z tych modeli przychodząc do sklepu.

Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z początkowej reakcji na iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus i czekamy rozpoczęcie sprzedaży poprzez nasze sklepy detaliczne i partnerów na całym świecie.

Począwszy od piątku, ograniczone ilości iPhone’a 7 w kolorze srebrnym, złotym, różowego złota i czarnym będą dostępne dla klientów w sklepach detalicznych Apple. W okresie wstępnych zamówień online początkowe ilości iPhone’a 7 Plus we wszystkich kolorach i iPhone’a 7 w kolorze Jet Black zostały wyprzedane i nie będą dostępne dla klientów w sklepach. Dostępność w sieciach partnerskich może się różnić i zalecamy sprawdzenie tego bezpośrednio u nich.

Jak zauważa Apple, możliwe jest, że inni sprzedawcy detaliczni mogą mieć jakiś zapas tych modeli, ale biorąc pod uwagę, że Apple zawsze na pierwszym miejscu stawia własne kanały sprzedaży w stosunku do innych sprzedawców, klienci nie powinni liczyć, że znajdą je gdzieś indziej.

Informacja ta jest oczywiście bardziej ciekawa biorąc pod uwagę premierę iPhone’a 7 i 7 Plus w Polsce już w najbliższy piątek. Wygląda na to, że nie będziemy mogli zbyt szybko zobaczyć też w Polsce najładniejszego jak dla mnie koloru „jet black”. Jest jednak szansa, że Apple da szansę nowym krajom i przygotuje jakieś zapasy przynajmniej na początek sprzedaży nowego modelu. Tak czy inaczej, nie będzie to łatwe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
5 lat temu

To trochę … dali!
Szkoda że nie są wstanie się wyrobić z pełną produkcją na czas premiery.

Krzysztof
Krzysztof
Reply to  Adrian
5 lat temu

Są w stanie, tylko od lat stosują tę samą metodę psychomanipulacji podażą i popytem. W rezultacie telefon traktowany jest jak brylanty. Byłoby to śmieszne, gdyby nie było tragiczne.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx