poniedziałek, 4 marca

Beat Sneak Bandit to połączenie składanki, gry muzycznej i zagadek logicznych. Wszystko razem wzięte gwarantuje sukces  bo jest to jedna z gier, które naprawdę warto mieć na swoim iPhonie czy iPadzie.

Scenariusz gry to klasyka – walka dobra ze złem. Zło to w tym wypadku zły bogaty hrabia, który zabrał zegary świata i ukrył je w pełnej pułapek rezydencji. Gracz ma je odzyskać. W tym celu wędruje po planszach, a jeśli popełnimy błąd w sterowaniu nią, tracimy widoczny na planszy zegarek. Ponadto, czekają nas rozmaite pułapki, zapadnie i światła, które wykrywają nasza obecność. Trzeba tak kombinować, tak poruszać się po grze, by dotrzeć do zegarka i nie wpaść w pułapkę i nie dać się złapać.

A dlaczego gra muzyczna? Chodzi o to, że wszystko na danej planszy porusza się w rytm muzyki jazzowej – wliczając to zarówno naszego bohatera, jak i policjantów, a także zmieniające się otoczenie. Do tego całość zamknięta jest w komiksową otoczkę, którą dopełnia brzmiąca muzyka. Jeszcze Was nie przekonało?

Gra dostępna jest w App Store za 2,39 EUR

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx