sobota, 15 czerwca

Podczas wczorajszej konferencji skupiającej się na prezentacji nowej linii iPhonów 15 Apple zapowiedział wprowadzenie nowych pakietów pamięci masowej w ramach usługi subskrypcji iCloud+. Już wkrótce pojawić się ma opcja 6 TB i 12 TB.

Każdy Apple ID otrzymuje 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej w chmurze co w obecnych czasach jest mocno niewystarczające, ale użytkownicy mogą przejść na płatny plan subskrypcji ‌iCloud‌+, aby uzyskać 50 GB, 200 GB, 2 TB, 6 TB lub 12 TB przestrzeni dyskowej. Wszystkie płatne plany przestrzeni dyskowej ‌iCloud‌+ obejmują funkcje takie jak przekazywanie prywatne ‌iCloud‌, ukryj mój email i niestandardowa domena email. Obecnie abonenci płacą 4,99 złote miesięcznie za 50 GB, 14,99 złotych miesięcznie za 200 GB i 49,99 złotych miesięcznie za 2 TB.

Nowe 6 TB ‌iCloud‌+ będzie kosztować prawdopodobnie 149,99 złote miesięcznie, a plan 12 TB 299,99 złotych miesięcznie.

Wyższe pakiety przestrzeni dyskowej stanowią opcję dla tych, którzy zapełnili już 2 TB przestrzeni dyskowej w ramach ‌iCloud‌+ i 2 TB przestrzeni dyskowej w ramach subskrypcji Apple One. Podobnie jak w przypadku innych planów subskrypcji ‌iCloud‌+, pulę miejsca w chmurze można udostępnić maksymalnie sześciu osobom za pośrednictwem Chmury rodzinnej. Większe plany iCloud zostaną udostępnione oficjalnie w poniedziałek 18 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx