środa, 17 kwietnia

Nowa aplikacja na iOS 16 umożliwia użytkownikom otwieranie dowolnej wybranej aplikacji bezpośrednio z ekranu blokady bez konieczności nawigowania po iPhonie.

Aplikacja o nazwie „Launchify” pozwala użytkownikom skonfigurować jeden lub więcej widżetów ekranu blokady iOS 16, które bezpośrednio otwierają dowolną wybraną aplikację. Użytkownicy mogą utworzyć widżet, aby na przykład szybko otwierać Wiadomości, Twittera, aplikację Telefon lub Mapy Apple lub Google.

Chociaż iOS 16 zawiera przeprojektowany ekran blokady z nowymi funkcjami dostosowywania, Apple nie zezwala użytkownikom na zastępowanie skrótów do latarki i aplikacji Aparat niestandardowymi aplikacjami. Użytkownicy mogą jednak dostosować szeroką gamę elementów wizualnych na ekranie blokady, w tym czcionkę i kolor zegara, niestandardowe tapety z efektem głębi i nie tylko.

Launchify jest dostępny bezpłatnie w App Store, ale oferuje subskrypcję w aplikacji, która umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak dodanie więcej niż jednego skrótu do aplikacji na ekranie blokady.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx