środa, 1 grudnia

whatsapp

Szef rozwoju biznesu WhatsApp, Neeraj Arora powiedział serwisowi AllThingsD, że wcześniejszy raport twierdzący o bliskim przejęciu przez firmę Google za miliard dolarów nie jest to prawdą. WhatsApp jest producentem popularnej aplikacji iOS WhatsApp Messenger.

Neeraj Arora, szef rozwoju biznesu WhatsApp, powiedział dziś serwisowi AllThingsDigital, że firma nie prowadzi rozmów handlowych z Google.

Arora odmówił dalszych komentarzy, ale AllThingsD zauważył, że WhatsApp był przedmiotem wcześniejszych plotek o sprzedaży, a wcześniej w grudniu łączono go z Facebookiem. Wtedy też WhatsApp skomentował, że było to „niezgodne z prawdą.”

WhatsApp Messenger jest konsekwentnie jedną z najlepszych płatnych aplikacji w App Store w wielu krajach na całym świecie i jest obecnie numerem jeden wśród płatnych aplikacji w Polsce. Jest to jeden z wielu komunikatorów, włączając w to iMessage Apple, dzięki którym użytkownicy smartfonów mogą uniknąć opłat dla operatora za wiadomości SMS i jest dostępny na iOS i inne platformy.

Ostatnio, WhatsApp ogłosił, że będzie zmierzał do modelu subskrypcji dla swojej wersji iOSowej aplikacji do końca tego roku. Model będzie prawdopodobnie podobny do istniejących cen WhatsApp dla innych platform, które sprawiają, że aplikacja jest bezpłatna w pierwszym roku, a następnie kosztuje 0,99 dolara rocznie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x