wtorek, 18 czerwca

Jednym z największych problemów dla klientów, którzy chcą przejść z Androida na iOS, jest niemożność przeniesienia czatów WhatsApp między dwoma różnymi ekosystemami. Teraz ten problem wreszcie się zakończy, ponieważ WhatsApp oficjalnie ogłosił, że umożliwi użytkownikom łatwe przenoszenie czatów między Androidem i iOS.

Jak donosi Engadget, WhatsApp wykorzystał czas antenowy podczas wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked, aby ogłosić nową funkcję. WhatsApp testował tę funkcję przez ostatnie kilka tygodni i stwierdził, że jest trudna do wdrożenia ze względu na „szyfrowanie end-to-end” co wymaga dodatkowej pomocy, aby działało.

Funkcja pojawi się najpierw na urządzeniach z Androidem, w szczególności smartfonach Samsunga, umożliwiając użytkownikom początkowo przesyłanie czatów z iOS na smartfony Samsung. Przeniesienie obejmie sam czat, zdjęcia, filmy i notatki głosowe i powinno być dostępne dla użytkowników Samsunga w „nadchodzących tygodniach”. WhatsApp nie powiedział, kiedy funkcja pojawi się na szerszej gamie urządzeń WhatsApp i na iOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx