niedziela, 19 maja

Zgodnie z tajwańską publikacją DigiTimes, Apple planuje wypuścić długo oczekiwaną matę do ładowania bezprzewodowego AirPower w „końcu marca”. Biorąc pod uwagę, że końcówka marca praktycznie się zaczęła, jeśli raport jest dokładny, premiera jest bliska.

Raport cytuje nienazwane „źródła branżowe” w łańcuchu dostaw firmy Apple:

Oczekuje się, że Lite-On Semiconductor, producent dyskretnych i analogowych komponentów IC, odnotuje dwucyfrowy wzrost przychodów w drugim kwartale, ponieważ wkrótce rozpocznie masowe dostawy prostowników mostkowych GPP potrzebnych do bezprzewodowej ładowarki Apple AirPower.

Źródła podały, że bezprzewodowa ładowarka Apple AirPower do iPhone’ów, Apple Watch i AirPods zostanie oficjalnie wypuszczona pod koniec marca, co znacznie zwiększy przychody Lite-On w drugim kwartale 2019 roku.

DigiTimes ma mieszane osiągnięcia, jeśli chodzi o przewidywanie czasu wydawania produktów Apple. Chociaż publikacja ma źródła w dostawcach Apple w Azji, szczególnie na Tajwanie, źródła łańcucha dostaw są zazwyczaj bardziej wtajemniczone w to, co nadchodzi a mniej kiedy. Krótko mówiąc, zobaczymy. Z pewnością wzrasta liczba dowodów wskazujących na nadchodzącą premierę.

Tymczasem The Wall Street Journal poinformował, że Apple zatwierdził produkcję AirPower na początku tego roku, a renomowany analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że AirPower zostanie wydany w pierwszej połowie 2019 roku.

AirPower jest przeznaczony do ładowania kilku urządzeń Apple jednocześnie, w tym iPhone’a 8 i nowszych, Apple Watch Serii 3 i nowszych oraz słuchawek AirPods, gdy są one umieszczone w nowym, opcjonalnym etui do ładowania bezprzewodowego wprowadzonym w środę.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx