niedziela, 14 lipca

iLounge oferuje podsumowanie różnych ciekawostek oraz informacji, których dowiedzieli się o nadchodzących urządzeniach iOS firmy Apple.

Zgodnie z dzisiejszymi doniesieniami iMore około 12 września ma odbyć się prezentacja medialna następnej generacji iPhone’a, iPoda nano, a także iPada mini. ILounge twierdzi, że Apple będzie gotowy do wysyłki nowej generacji iPhone’a w połowie września. Apple pracuje także nad dwoma oficjalnymi etui do nowego iPhone’a, w tym jeden, który jest podobny do obecnego „bumpera” i drugi, który ma podobno wywrzeć „duży wpływ” na producentów akcesoriów. Raport spekuluje, że etui może zawierać jakąś formę podstawki, ale nie jest jasne, czy opiera się to na rzeczywistych informacjach.

ILounge uważa, że nowy iPod Touch na podobieństwo do nowego iPhone’a, będzie posiadał taki sam wyższy wyświetlacz 4-calowy. Jednak informacji o nowym iPodzie Nano jest niewiele. Pogłoski o odnowionych modelach iPoda Touch i iPoda Nano rzeczywiście krążą w ostatnich tygodniach.

Jeśli chodzi o przyszłość linii iPada, to serwis twierdzi, że nowy iPad mini nie będzie gotowy do sprzedaży wraz z nowym iPhone’em pod koniec września i może trafić na rynek dopiero w listopadzie. Mimo, że iMore uważa, że urządzenie będzie przynajmniej zaprezentowane wraz z nowym iPhone’em, to iLounge nie ma pewności, czy będzie ono pokazane we wrześniu, czy też Apple ogłosi osobne wydarzenie dla niego nieco później. Mówi się również, o rozwoju mniejszej wersji Smart Cover dla mniejszego iPada.

Największym jednak zaskoczeniem są doniesienia o czwartej generacji pełnowymiarowego iPada. Mówi się o wprowadzeniu do niego mniejszego złącza dokującego, identycznego z tym, które zadebiutuje w iPhone’ie nowej generacji, ale również kilku „stosunkowo skromnych” poprawek w konstrukcji. Wspominane jest dodanie tylnego mikrofonu do lepszego przechwytywania dźwięku podczas nagrywania filmów oraz do redukcji szumów. Jednak wg nas termin wprowadzenia kolejnego modelu iPada zaledwie kilka miesięcy po całkiem niezłym poprzedniku wydaje nam się mało prawdopodobny. Toteż kolejnego, czwartego iPada oczekujemy jednak już w przyszłym roku.

ILounge okazał się już kilkakrotnie dość dokładnym źródłem plotek, przewidział grubszą obudowę trzeciej generacji iPada i nowe etui Smart Cover dla iPada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx